Kurumsal İhtiyaçlar için uygulamalar


Bilko Bilişim firmanızın ürün takipi, stok takibi, navigasyon belirleme, sipariş takibi, iş ve görev düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılayacak mobil uygulamalar ve web tabanlı uygulamalar yapıyoruz.
Ayrıca satış sonrasında ürünlerimizin teknik destek ve eğitimlerinide vererek sürekli yanınızda oluyoruz.

Tanıtım amaçlı uygulamalar


Bilko Bilişim firmaların yada kişilerin online ortamda kendini tanıtabilmesi için mobil kartvizit uygulamaları yapmaktadır. CV yada kartvizit kullanmaktan daha etkili, şık ve modern bir yaklaşım.
Bu uygulama mantığını firmanızın ürünlerini tanıtmak içinde kullanabilirsiniz.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Uygulama ile satış yapın

İnsanların akıllı telefonlar sayesinde sürekli internette olduğu ve alışveriş yaptığı bu dönemde firmanızın ürünlerini online olarak satmak en akıllıca çözüm olacaktır. Peki bunun için sadece web sitesi yeterli mi? Tabiki hayır. Alıcının siteden alışveriş yapması için tarayıcıyı açıp adres girmesi gerekir, kaldıkı sizin sattığınız ürünü bir başka firmada satıyor olacaktır. İşte uygulama bu yüzden önemli firmanız için yapılan uygulama telefonda kurulu olur ve butona basar basmaz ürünleriniz sunuma hazırdır.
Satış uygulamalarımız için detaylı bilgi alın

 

Kaliteli ve şık görünüm

Bilko Bilişim yaptığı tüm işlerde görünüme çok önem verir. Yapılan iş hem şık görünmeli hem de sade olup kullanımı kolay olmalıdır.
Böylece kullanıcıların kafası karışmaz amacına kolayca ulaşır ve tasarım etkileyici bir izlenim bırakır.
Tasarımlarınımızı müşterinin istekleri doğrultusunda yaparız fakat bunu yaparkende uyumlu ve kullanışlı olmasını sağlarız müşterimizide bu doğrultuda yönlendiririz.
Bu sayede müşterimizin hayalindeki görünüm ile Bilko Bilişimin tecrübesi harmanlanmış olur.

Hızlı ve güvenli kullanım

Bilko bilişim yazılım ve uygulamaları güvenlidir, çünkü güncel tüm güvenlik önlemlerini kullanırız. Bunun yanısıra kodlamayı olabildiğince sade yazarak hızı arttırırız.
Kullandığımız kütüphaneler minumuma indirilir.
Veritabanı düzenli ve sistemli hazırlanır ki sonradan şişmesin.
Veritabanını ve yazılımı dışardan müdahalelere karşı korumak için firewall kullanır, bunun yanısıra gerekli kodları şifreleriz.